تفریحی ,سرگرمی,علمی

دلی دارم خریدارمحبت..کزوگرمست بازارمحبت

عکس های بازیگران سریال ترکیه ای عشق ممنوع وبیوگرافی

 

بیهتر دختر خانواده ی یراوغلو بعد از مرگ پدرش برای رقابت با مادر به خواستگاری پیرمرد ثروتمندی بنام عدنان ضیاگیل پاسخ مثبت میدهد.عدنان با دو فرزند ویک برادر زاده ی نا تنی (بهلول) پذیرای بیهتر می شوند….

وعشق بهلول و بیهتر هست که از اینجا شروع میشه یه عشق ممنوعه…..! ماجراها حول عشق پنهان بهلول و بیهتر و ترس اونا از فاش شدن این راز میچرخه! از طرف دیگه نیهال دختر خانواده , بهلول رو دوست داره!

کلا سریال ماجرای روابط های عاشقانه و عاطفی از نوع ممنوعه هست!

عشق دختر پولدار خانواده ( دختر عدنان) به پسر عموش که خودش عاشق زن عموشه!

عشق  راننده شخصی  به دختر پولدار خانواده!

عشق  دختر خدمتکار به راننده شخصی!

و چند تا رابطه ی ممنوعه دیگه, که احتمالا هیچ کدوم از رابطه ها هم به سرانجام نمیرسه… به همین سادگی به همین خوشمزه گی…

نمیشه انکار کرد که سریال خوش ساخت و جذابی نیست . موسیقیش هم که فوق العاده ست

یه نتیجه ای که میگیریم اینه که اگه دیدین یه سریال ترکی میده از چند متری تی وی فرار کنین  وگرنه برای سالهای طولانی اسیر  اون سریال میشین ! مگر اینکه بیکار نباشین مثل منعکسهای بازیگران سریال عشق ممنوع Aski Memnu www.Sargarmia.Net

 

ولی به این معنی هم  نیست که سریال زیبایی نباشه. زیباییش وقتی بیشتر میشه که بعد هر قسمت با یکی از دوستام  به تحلیل و بررسی اون قسمت دست می زنیم .. وقتی هم بقیه دوستا اعتراض میکنن که تموم کنیم ما دو تا بازم ادامه میدیم آخ چه کیفی میده اینجاش…

 

 

 

عشق ممنوع در GEM TV

عشق ممنوع از سال ۲۰۱۰ تمامی کانال های فارسی زبان در خواست خرید آن را کردند ولی هیچ کدام موفق به خرید این سریال که یکی از گرانترین سریال های دنیا محسوب میشود را نداشتند . فارسی ۱ ،pmc ، و … بارها برای خرید این محصول بزرگ تلاش کردند تا بالاخره کانال Gem tv چند ماه پیش موفق به خرید این سریال زیبا شد .

این سریال حتی در یکی از کانال های امریکا هم با زیرنویس انگلیسی پخش شد . و این برای محصولات ترکیه یک رکورد بزرگ بود .در کانادا هم یک کانال اینترنتی توانست سریال را با زیرنویس پخش کند و حتی امریکای لاتین هم امسال شروع به پخش این سریال زیبا کرد .گزاشی هم درباره این سریال با فکر و عقیده بازیگران لاتین در مورد سریال و کارکترهای آن پخش شد و کارکتر بیهتر بیشتری کارکتری بود که بازیگران علاقع زیادی به بازی آن داشتند .

 

بازیگر نقش اول سریال برن سات در نقش بیهتر بیش از ۲۰ جایزه برای پرفورمانس خود در بازی نقش بیهتر دریافت کرد و در آخر او بهترین بازیگر سال و سریال بهترین سریال سال شناخته شد . این سریال باعث شهرت ترکیه و سریال های دیگر در دنیا شد و در حدی که چندی پیش روزنامه لندن تایمز درباره سریال های ترکیه و موفقیت های آنها نوشت .

همینطور بازیگران نقش اول سریال پرطرفدار ترین بازیگران سال شدند و در رمانیا و کشور های عرب بازیگران مورد الگو قرار گرفته شده انتخاب شدند .

کشور رمانیا ،یونان از اولین کشورهایی هستند که این سریال را در حالی که در حال پخش بود خریداری کردند و هزینه بزرگی پرداخت کرند .

قسمت فینال سریال در کشور های یونان و ترکیه بین ساعت های پخش مغازه ها تعطیل شدند .

این سریال با تمامی سریال هایی که تا حال دیده ایم فرق دارد .این سریال نوشته ی هالید زیا نویسنده بزرگ و بین المللی ترکیه است و از روی واقعیتی که از نزدیک دیده نوشته است .احساسات ،گفته ها ،کارکترها همه واقعی هستند و دور از خیالات و .. سریال های لاتین است در حدی که کل کشورهای لاتین تحت تاثیر آن قرار گرفته اند .

موضوع سریال :

بیهتر دختری بسیار پولدار و بسیار زیبایی است که با مادر و خواهرش پیکر زندگی میکند . مادرش “فیردوز” باعث مرگ پدرش میشود و در حالی که به پدرش خیانت میکرده باعث سکته قلبی و مرگ پدرش میشود .این باعث میشود بیهتر رابطه ای بسیار بد با مادرش پیدا کند و بیهتر در طی این سال ها منتظر زمانی برای انتقام از مادرش میماند .مادرش که همه چیز را ثروت میبیند با نامزد پیکر برای ازدواج دخترش قرار دادی میبندد که او پول زیادی برای این ازدواج پرداخت کند .بیهتر که شاهد تمام این قضایا بوده از مادرش نفرت بیشتری پیدا میکند .آدنان مردی بسیار ثروتمند و صاحب شرکت های بزرگی بوده ولی سال ها قبل همسرش را در بستر بیماری از دست داده و دختری به نام نیهال که از لحاظ روحی نمیتواند نبود مادرش را قبول کند و بسیار به پدرش وابسته است و پسری به نام بولنت دارد . فیردوز که برای نتجات خانه و شرکتش از تخلیه و ورشکستگی علاقه مند به ازدواج با آدنان بوده هر روز به دیدار آدنان میرفته اما آدنان عاشق دختر ۲۳ ساله کوچکتر فیردوز بیهتر شده بوده .او دختری اصیل و زیبا بوده و آدنان از زمان تشییع پدر بیهتر عاشق او میشود .

فیردوز که هنوز هم منتظر تکلیف ازدواج آدنان بوده .روزی آدنان برای در خواست ازدواج با بیهتر به خانه فیردوز میرود و از او میخواهد با دخترش ازدواج کند .فیردوز که منتظر تکلیف ازدواج با او بوده شک بزرگی بهش دست میدهد و داستان با ورود بیهتر به خانه آدنان زیاگیل شروع میشود .

بهلول پسر عموی نیهال ،پسری بسیار خوش تیپ و پولدار و عاشق خرج کردن و خرید و ریحته پاش بوده . بهلول با مرگ پدر و مادرش در یک تصادف به خانه آدنان آورده میشود و آدنان بهلول را مانند پسرش بزرگ میکند .او را به بهترین دانشگاه ها میفرستد و تمامی خرج های بهلول را پرداخت میکند .او مانند پسرش با او رفتار می کند و بهلول از این همه ثروت با رفت و آمد به امریکا ،دادن مهمانی های بزرگ و … استفاده می کند .و با آمدن بیهتر زیبا همه چیز تغییر میکند

Leyla Hazal Kaya متولد ۱۰ اکتبر ۱۹۹۰ در ترکیه است .

Hazal Kaya در ۱۰ اکتبر ۱۹۹۰ در شهر Gaziantep ترکیه متولد شد. Kaya در مدرسه ایتالیایی ها شهر استانبول ترکیه دوران دبیرستان را گذراند و در سال ۲۰۰۹ از انجا فارغ التحصیل شد . اکنون Kaya در دانشگاه Bilgi ترکیه در رشته هنر مشغول به تحصیل است. پدر و مادر او هر دو وکیل بودند . وقتی Kaya 7 ساله بود پدر و مادرش از هم جدا شدند. Kaya علاقه زیادی به هنر دارد و ۷سال اموزش رقص باله و نواختن ویالون دیده او همچنین به رقص تانگو هم علاقه مند است. زبان مادر Kaya ترکی است . Kaya انگایسی را روان صحبت میکند و به ایتالیایی کاملآ مسلط است Kaya هم اکنون در حال یادگیری آلمانی است.

اولین نقش kaya در سریال Genco بود . در سال ۲۰۰۸ هو نقش NIHAL را در یک سریال تلویزیونی به نام "عشق ممنوع" بازی کرد.این سریال برداشتی جدید از رمان کلاسیک "Aşk-ı Memnu" نوشته Halit Ziya Uşaklıgil بود.

اکنون kayaدر سریال Adını Feriha Koydum در نقش Feriha بازی میکند. این سریال از پرمخاطب ترین سریال های ترکی است. Kaya نقش دختری را بازی می کند که بین دو زندگی گیر افتاده, رویاهاش و تمایلاتش

عکسهای بازیگران سریال عشق ممنوع Aski Memnu www.Sargarmia.Net

 

 

عکسهای بازیگران سریال عشق ممنوع Aski Memnu www.Sargarmia.Net

 

عکسهای بازیگران سریال عشق ممنوع Aski Memnu www.Sargarmia.Net

عکسهای بازیگران سریال عشق ممنوع Aski Memnu www.Sargarmia.Net

 

 

عکسهای بازیگران سریال عشق ممنوع Aski Memnu www.Sargarmia.Net

 

 

 

عکسهای بازیگران سریال عشق ممنوع Aski Memnu www.Sargarmia.Net

+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم اسفند 1390ساعت 7:23  توسط نرگس  |